Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81843
Stary 20.05.2018, 10:26
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
U parchów Struzik, Kanach czy Pik juz debiutowali w ekstraklasie. Probierz jaki jest ale nie boi sie stawiac na młodych piłkarzy. U nas zawsze był z tym problem niestety. Ostatnim był Kulawik który postawił na młodego Chrapka.
moze dlatego ze u "nich" Ci mlodzi cos tam graja, co mozna bylo latwo zobaczyc w ostatnim meczu juniorkow...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując