Ogryzek napisał(a):

|
U parchów Struzik, Kanach czy Pik juz debiutowali w ekstraklasie. Probierz jaki jest ale nie boi sie stawiac na młodych piłkarzy. U nas zawsze był z tym problem niestety. Ostatnim był Kulawik który postawił na młodego Chrapka.
|
moze dlatego ze u "nich" Ci mlodzi cos tam graja, co mozna bylo latwo zobaczyc w ostatnim meczu juniorkow...