Wyświetl pojedynczy post
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81841
Stary 20.05.2018, 09:57
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
w sumie to nie wiem czy wrzucać do byłych pracowników klubu (w końcu łysy u nas robił) , czy do "właścicielskiego"
ale chyba jednak tutaj

https://www.przegladsportowy.pl/pilk...eblami/22wv5qj

wygląda na to że żydownie spotkał ten sam problem co nas od czasów Cupiała

ogólnie Pan Michał bez ogródek przedstawia polskie realia transferowe

nie ukrywam też że jego pomysł na ratowanie sytuacji znajduje jako interesujący
Akurat wczoraj w Zabierzowie przy okazji derbów Probierz pojawił się na meczu juniorów z Wdowiakiem(?) i kimś jeszcze ze sztabu i uważnie przyglądali się chłopakom na murawie. Kilka razy telefon poszedł w ruch i jakieś jeszcze notatki też były robione, więc myślę, że w sąsiadce od nowego sezonu tych 2/3 18-nasto latków będzie występować. Może nie jakoś regularnie, ale nawet jakieś 30 minutowe epizody. Gdzieś tam ktoś przechodząc pół żartem, pół serio spytał po co ściągają taki szrot do żydowni, na co ten się wybronił, że to nie ON ich tutaj sprowadził tylko poprzednik i zapowiedział, że jeszcze 2 lata i sąsiadka ma być w czołówce tabeli.
Brzmi to śmiesznie, ale prawda jest taka że oni mają więcej zdolnych, młodych chłopaków, którzy są niesamowicie zmotywowani by dostać szansę na Ekstraklasę. Probierz niemal regularnie jeździ na mecze juniorów i kilku wyłapuje później do pierwszego składu. Poza tym młodzi są bardziej zmotywowani dzięki temu, bo u nas to wiedzą, że pograją w klubie który kochają do tego 19-tego roku życia i pójdą albo do 4 ligi bo są po prostu słabi albo na tyle dobrzy że wylądują w 1 lub 2 lidze ale u nas nie dostaną szansy na grę...
Odpowiedz cytując