Temat
:
Górnik Zabrze-Wisła Kraków 20.05 godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Arek95
Senior Member
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka
Offline
#
33
20.05.2018, 09:46
Najgorsze co może się dzisiaj wydarzyć to wygrana Płocka... Nie dość że nas upi....lą to jeszcze tytuł pójdzie do tych białych pedałów. Stefański nie sprzyja 7egłej, więc liczę na dobre sędziowanie w Poznaniu z jego strony.
Arek95
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Arek95