Wyświetl pojedynczy post
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 20.05.2018, 09:46
Najgorsze co może się dzisiaj wydarzyć to wygrana Płocka... Nie dość że nas upi....lą to jeszcze tytuł pójdzie do tych białych pedałów. Stefański nie sprzyja 7egłej, więc liczę na dobre sędziowanie w Poznaniu z jego strony.
Odpowiedz cytując