w sumie to nie wiem czy wrzucać do byłych pracowników klubu (w końcu łysy u nas robił) , czy do "właścicielskiego"
ale chyba jednak tutaj
https://www.przegladsportowy.pl/pilk...eblami/22wv5qj
wygląda na to że żydownie spotkał ten sam problem co nas od czasów Cupiała
ogólnie Pan Michał bez ogródek przedstawia polskie realia transferowe
nie ukrywam też że jego pomysł na ratowanie sytuacji znajduje jako interesujący