turbo_cola napisał(a):

|
4F nie celuje w piłkę kopaną bo wydatki duże a zyski niewielkie. Poza tym turniej 4 skoczni już w tamtym sezonie nie był największy, tylko najbardziej rozreklamowany. A w tym spada na trzecie miejsce po RowAir i Planica7
|
OT: co twoim zdaniem sprawia że dany turniej jest największy?

i w jaki sposób RA i P7 są większe od TCS?