Temat
:
Górnik Zabrze-Wisła Kraków 20.05 godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
obikenobi
Senior Member
Od: 02.2013
Offline
#
29
19.05.2018, 22:45
Dzimi
napisał(a):
Oraz w.......em od pierwszej lepszej ekipy z Kazachstanu, Mołdawii, Albanii lub Macedonii.
I co w związku z tym?
obikenobi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do obikenobi
Znajdź inne posty napisane przez obikenobi