Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4910
Stary 19.05.2018, 18:32
aNouc napisał(a):Wyświetl post
1) 4F nie stac na Wisle. Jest po prostu za biedna
2) nie maja wprawy w produkcji tylu ciuchow dla calej druzyny i sztabu azkoleniowego, a to wszystko na wysokim poziomie
3) kojarzeni sa ze sportami zimowymi

Jezeli 4f zostanie zaklepany to bede mocno zdziwiony
Jasne. Firma która ubrała reprezentacje olimpijska, firma która od przyszłego sezonu będzie sponsorem najwiekszego turnieju narciarskiego bo turnieju czterech skoczni. Nie stać ich na Wiśle
Odpowiedz cytując