aNouc napisał(a):

1) 4F nie stac na Wisle. Jest po prostu za biedna
2) nie maja wprawy w produkcji tylu ciuchow dla calej druzyny i sztabu azkoleniowego, a to wszystko na wysokim poziomie
3) kojarzeni sa ze sportami zimowymi
Jezeli 4f zostanie zaklepany to bede mocno zdziwiony
|
Jasne. Firma która ubrała reprezentacje olimpijska, firma która od przyszłego sezonu będzie sponsorem najwiekszego turnieju narciarskiego bo turnieju czterech skoczni. Nie stać ich na Wiśle
