Hives4 napisał(a):

4. Korona Kielce 27 52 54 - 40
5. Jagiellonia Białystok 27 49 57 - 37
6. WISŁA KRAKÓW 28 46 37 - 31
-------------------------------------------------------------------
7. UKS SMS Łódź 27 46 49 - 32
8. Progres Kraków 27 43 43 - 36
9. MKS Polonia Warszawa 28 40 49 - 37
Panowie, wiadomo, że mamy słabych juniorów, ale w tym wyniku przegrane derby to jedno, słabi juniorzy to drugie, ale najważniejsze jest to trzecie - jak nie będziemy w najlepszej szóstce to spadamy z ligi, a wtedy o zdolnego nowego juniora będzie jeszcze trudniej, bo będą woleli iść do klubów z juniorami w najwyższej lidze...
|
Gadanie. Żadnego zdolnego juniora nie zakontraktujemy? przecież w CLJ grają do 19 roku życia, więc co takiego 14-16 latka obchodzi CLJ?
Jak nie spadniemy w tym roku, to spadniemy w przyszłym. Sorry ale jak dostajemy baty 0-6 to naprawdę powątpiewam czy tak po ludzku zasługujemy aby grać na najwyższym szczeblu juniorskim. Jak przerżniemy z Jagiellonią to nie będzie zmiłuj.
Poza tym już to widzę, jak od 1 kolejki przyszłego sezonu będzie: "nie stawiamy na młodych bo musimy bronić miejsca w CLJ/musimy awansować na szczebel centralny".
PS. Nadmienię, że uważam że jako grupę to mamy przeciętnych juniorów, ale tych 2-3 może przebić się w szerokiej kadrze 1 drużyny. Jedno nie wyklucza drugiego.
PS.2. Drużyna rezerw potrzebna od zaraz. Nasi juniorzy muszą zacząć grać z seniorami.