Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25265
Stary 19.05.2018, 10:01
Hives4 napisał(a):Wyświetl post
Bo kasa. Bo żaden klub z lepszej ligi już go nie chce przez kontuzje. Tak było z Gonzalezem. Ten wie, że w dobrej lidze się już nie zakręci, bo ma rozwalone kolana. Stąd też rozpaczliwe wołanie w mediach, że marzy o nowym kontrakcie w Wiśle i przez to do tej pory pod postami na fejsie jacyś idioci spamują hasztagami typu "nowy kontrakt dla Ivana". Jak ktoś przychodzi z pierwszej ligi hiszpańskiej to musi po części być kaleką, a jak z trzeciej ligi to po prostu chce się wypromować. I tych drugi lepiej ściągać (jeśli to już muszą być Hiszpanie).
Dobrze napisane. Coś w tym jest. Taki Quintana też był z III ligi hiszpańskiej i zosta gwiazdą a taki Desquarga w Legii nic nie pokazał. Lepiej brac takich którzy chcą się wypromować a nie takich co już tylko chcą dokończyć karierę.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując