Hives4 napisał(a):

|
Bo kasa. Bo żaden klub z lepszej ligi już go nie chce przez kontuzje. Tak było z Gonzalezem. Ten wie, że w dobrej lidze się już nie zakręci, bo ma rozwalone kolana. Stąd też rozpaczliwe wołanie w mediach, że marzy o nowym kontrakcie w Wiśle i przez to do tej pory pod postami na fejsie jacyś idioci spamują hasztagami typu "nowy kontrakt dla Ivana". Jak ktoś przychodzi z pierwszej ligi hiszpańskiej to musi po części być kaleką, a jak z trzeciej ligi to po prostu chce się wypromować. I tych drugi lepiej ściągać (jeśli to już muszą być Hiszpanie).
|
Dobrze napisane. Coś w tym jest. Taki Quintana też był z III ligi hiszpańskiej i zosta gwiazdą a taki Desquarga w Legii nic nie pokazał. Lepiej brac takich którzy chcą się wypromować a nie takich co już tylko chcą dokończyć karierę.