|
coś w tym jest... Przyznaję, że do tej pory nie myślałem o tym pod takim kątem.
Faktycznie: Carlitos i Llonch to spora wartość dodana, a ci z wyższych lig niby spoko dopóki grają (Gonzales, Velez, Basha), ale jednak sprawiają wrażenie, że się oszczędzają. A jak już nie są szklani to leniwi (Perez).
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|