Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5871
Stary 18.05.2018, 17:36
Slaba i brzydka ta rzecznik byla. I ona chyba troche za kare tutaj byla.kolezanka Sarapaty, to by sie zgadzalo

Ten Juszczyk to taki ę , ą , zawsze wyprostowany smiesznie ale juz jego wolalem

Rzecznik musi byc ladna. I basta uroda moze isc w parze z kompetencją
Ostatnio edytowane przez aNouc : 18.05.2018 o godz. 17:41.
Odpowiedz cytując