Slaba i brzydka ta rzecznik byla. I ona chyba troche za kare tutaj byla.kolezanka Sarapaty, to by sie zgadzalo
Ten Juszczyk to taki ę , ą , zawsze wyprostowany smiesznie ale juz jego wolalem
Rzecznik musi byc ladna. I basta

uroda moze isc w parze z kompetencją