|
Ktoś pisał kiedyś, że to znajoma pani prezes. Jeżeli tak, to pani rzecznik pewnie znalazła sobie lepszą pracę i w swojej branży, a u nas była przejściowo. Mam nadzieję, że znajdą teraz kogoś kompetentnego, kto czuje media. Rozumiem, że można czuć tremę i że można być merytorycznym ale nie charyzmatycznym, ale rzecznik potrzebuje być przed kamerą na luzie i mieć trochę charyzmy.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|