Wyświetl pojedynczy post
Hives4
Banita
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25256
Stary 18.05.2018, 14:33
Uraz z dzieciństwa.

A tak serio to niestety szklany jest. Skoro klub nic nie informuje to może znowu poszła mu ta nieszczęsna kość łonowa...

Edit:
Jak już ściągać Hiszpanów to z 2/3 ligi. Bo ci z 1 ligi i innych lig nie bez powodu już tam nie grają - Gonzalez, Velez i Basha (mniejsza z narodowością) co chwilę padają. Dobrze, że Cuesta się trzyma...
Llonch i Carlitos są zdrowi, bo nikt ich nie odpalił z powodu zdrowia. I takich lepiej ściągać.
Llonchy, nie Gonzalezy i Arsenice, a nie Palcice!
Ostatnio edytowane przez Hives4 : 18.05.2018 o godz. 14:37.
Odpowiedz cytując