Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing...
Wyświetl pojedynczy post
-Szymek79-
Member
Od: 12.2011
Offline
#
5862
18.05.2018, 13:51
Nie zdziwiłbym się, gdyby rzecznikiem została pani Monika, która tłumaczy na konferencjach.
-Szymek79-
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do -Szymek79-
Znajdź inne posty napisane przez -Szymek79-