Wyświetl pojedynczy post
-Szymek79-
Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5856
Stary 18.05.2018, 12:55
Arkas napisał(a):Wyświetl post
Sądzę że to bardziej tyczy tych co wrzucali a nie Pani rzecznik.
Dlatego mówili "Dziękujemy Olga"?

PS Właśnie na instagramie klubu zdjęcie z konferencji, jak siedzi w klapkach i skarpetkach
Odpowiedz cytując