Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing...
Wyświetl pojedynczy post
-Szymek79-
Member
Od: 12.2011
Offline
#
5856
18.05.2018, 12:55
Arkas
napisał(a):
Sądzę że to bardziej tyczy tych co wrzucali a nie Pani rzecznik.
Dlatego mówili "Dziękujemy Olga"?
PS Właśnie na instagramie klubu zdjęcie z konferencji, jak siedzi w klapkach i skarpetkach
-Szymek79-
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do -Szymek79-
Znajdź inne posty napisane przez -Szymek79-