-Szymek79- napisał(a):

|
Zdenek Ondrasek zamieścił na swoim instastory filmik z wrzucania naszej pani rzecznik do basenu w bazie w Myślenicach, podpisany "Twój ostatni dzień w pracy? Ok!". Czyżby wreszcie miał się pojawić rzecznik prasowy z prawdziwego zdarzenia?
|
Sądzę że to bardziej tyczy tych co wrzucali a nie Pani rzecznik.
P.S. Zwracam honor, oglądałem z pewnych przyczyn bez głosu
