Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing...
Wyświetl pojedynczy post
-Szymek79-
Member
Od: 12.2011
Offline
#
5853
18.05.2018, 12:05
Zdenek Ondrasek zamieścił na swoim instastory filmik z wrzucania naszej pani rzecznik do basenu w bazie w Myślenicach, podpisany "Twój ostatni dzień w pracy? Ok!". Czyżby wreszcie miał się pojawić rzecznik prasowy z prawdziwego zdarzenia?
-Szymek79-
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do -Szymek79-
Znajdź inne posty napisane przez -Szymek79-