Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25248
Stary 18.05.2018, 00:10
borsuk napisał(a):Wyświetl post
Pozostawiając na boku wszelkie sympatie/antypatie: Patryk Małecki zawsze był INDYWIDUALISTĄ. Zarówno w grze jak i patrzeniu na świat - taki ma charakter. Myślę, że zrobiłby większą karierę stawiając na dyscyplinę indywidualną a nie drużynową. Można go lubić albo nie ale Patryk Małecki nie nadaje się do tego żeby współtworzyć drużynę bez względu na jego miejsce w niej. Albo jest liderem albo wszystko pierd.li
Celna uwaga. Myślę, że tak, że na pewno lepiej by się sprawdził w dyscyplinie indywidualnej. Wydaje mi się jednak, że idzie go zagospodarować dla drużyny, ale całkowicie rozumiem, że z ww. powodów się nie zgadzasz. Nie znam Małeckiego i nie siedzę w szatni, łatwiej byłoby mi się odnieść, gdybym wiedział więcej.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując