czaro napisał(a):

|
(...)Małecki nadaje się do tego, by z nim współtworzyć drużynę(...)
|
Pozostawiając na boku wszelkie sympatie/antypatie: Patryk Małecki zawsze był INDYWIDUALISTĄ. Zarówno w grze jak i patrzeniu na świat - taki ma charakter. Myślę, że zrobiłby większą karierę stawiając na dyscyplinę indywidualną a nie drużynową. Można go lubić albo nie ale Patryk Małecki nie nadaje się do tego żeby współtworzyć drużynę bez względu na jego miejsce w niej. Albo jest liderem albo wszystko pierd.li