Mnie tam się nie chce drążyć tematu Małeckiego po raz setny, ale powiem jedno - odnoszę wrażenie, że największą krzywdę zrobili mu kibice, kiedy 10 lat temu robiono z niego idola trybun zanim jeszcze zaczął się regularnie pojawiać w pierwszym składzie. Gdyby wtedy nie uwierzył w swój rzekomy geniusz to może mógłby zrobić większą karierę i to nawet po za Polską.
Cytat:
|
badzmy realistami, Arsenic to wielki talent na miare Marcelo, w wieku 30 lat moze gdzies grac w Fiorentinach czy innych Sevillach, chlopak sie rozwija z kazdym meczem. klauzula musi byc, ze 3-4 melony euro na pewno
|
Byłbym ostrożny z takimi porównaniami, przynajmniej na razie.