|
Nowy kontrakt dla Zorana pokazuje, że musiał dostać godną podwyżkę która go skłoniła do podpisania + nowy kontrakt tez prawdopodobnie z godziwa podwyżką dla Pola świadczy że dramatu z kasą nie ma.
Co do Małeckiego gdyby to był pierwszy jego wyskok i gdyby Małecki nie twierdził że Wisła to dla niego to coś znacznie więcej niż klub można by na to przymknąć oko ale każdy ma prawo do błędu, ale po tylu poprzednich wpadkach przepraszam mówię dość.
|