W ogóle ciekawa kwestia z tym Arsenićiem biorąc pod uwagę, że nie dość, że ten stary kontrakt był ważny jeszcze rok to miał przedłużenia o kolejne 2 lata:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...lkarzem_wisly/
Co za tym idzie musiał dostać podwyżkę żeby go tutaj zatrzymać. Ruszamy z budową drużyny?