Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25235
Stary 17.05.2018, 20:09
W ogóle ciekawa kwestia z tym Arsenićiem biorąc pod uwagę, że nie dość, że ten stary kontrakt był ważny jeszcze rok to miał przedłużenia o kolejne 2 lata: http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...lkarzem_wisly/

Co za tym idzie musiał dostać podwyżkę żeby go tutaj zatrzymać. Ruszamy z budową drużyny?
Odpowiedz cytując