Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25233
Stary 17.05.2018, 19:59
Rokfor
Ale Ty traktujesz Małeckiego gorzej niż innych piłkarzy. Rozumiem, że jako Wiślak nie ma prawa skorzystać że swoich uprawnień. Mały nie składał wezwań do zapłaty zaległości z tego co pamiętam, a kliku innych Wiślaków to zrobiło w dramatycznej sytuacji klubu..... rozumiem, ze maja wiecej szacunku.....
Pozdrawiam
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując