|
Rokfor
Ale Ty traktujesz Małeckiego gorzej niż innych piłkarzy. Rozumiem, że jako Wiślak nie ma prawa skorzystać że swoich uprawnień. Mały nie składał wezwań do zapłaty zaległości z tego co pamiętam, a kliku innych Wiślaków to zrobiło w dramatycznej sytuacji klubu..... rozumiem, ze maja wiecej szacunku.....
Pozdrawiam
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|