|
Nie chce mi się wierzyć, że ktoś da więcej niż 2mln... Realnie to 1,5 mln max i trzeba walczyć o jak największy procent od następnego transferu. Wiadomo, że to loteria ale tu można sporo wygrać. Z takiego Dinama Carlitos może odejść za 6 mln i przy zapewnieniu sobie np. 20% to kolejne 1,2mln wpada do kasy Wisełki.
|