Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21538
Stary 17.05.2018, 17:54
Nie chce mi się wierzyć, że ktoś da więcej niż 2mln... Realnie to 1,5 mln max i trzeba walczyć o jak największy procent od następnego transferu. Wiadomo, że to loteria ale tu można sporo wygrać. Z takiego Dinama Carlitos może odejść za 6 mln i przy zapewnieniu sobie np. 20% to kolejne 1,2mln wpada do kasy Wisełki.
Odpowiedz cytując