Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Alonso19
Member
Od: 08.2011
Offline
#
4882
17.05.2018, 17:47
Voin
, to jest katalogowa koszulka Adidasa (Entrada 14) z Białą Gwiazdą. Nie wiem czy gdzieś idzie ją kupić jeszcze, ale na Allegro widziałem Squadra 17 z wyhaftowaną BG na niej.
Alonso19
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Alonso19
Znajdź inne posty napisane przez Alonso19