Wyświetl pojedynczy post
rokfor
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25226
Stary 17.05.2018, 16:17
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Sorry a to co napisałeś (pogrubione przeze mnie) to są argumenty ? Twierdzisz, że Małecki ma 50 tys zł netto kontraktu ? (3 dni - 5 tys. x 10 = 50 tys zł) ? Robicie skandal z tego, że koleś się odwołał od kary tylko dlatego bo ma takie prawo
Co zaś do mentalności - niektórym piłkarzom konieczna jest pomoc psychologa z takich czy innych powodów, a pieprzenie o tym kto ile ma mentalnie lat można wsadzić w pewną część ciała....

Małecki odejdzie albo rozwiążą z nim kontrakt, i tyle. Nie rozumiem natomiast najeżdżania na gościa za pierdoły.... jak Tobie pracodawca z jakiegoś mniej lub bardziej durnego powodu nie wypłaci wynagrodzenia to po prostu powiesz - Ku chwale firmy panie prezesie ? Czy się odwołasz do sądu ?

Żebyśmy się zrozumieli - nie bronię Małeckiego - bronię tylko możności posiadania własnego zdania (wg mnie wypowiedź Małeckiego nie jest wyjęta z dupy tak w całości) oraz bronię możności korzystania ze swoich praw bez względu na to czy ma sie rację czy jej nie ma (kwestia odwołania od kary). Natomiast część z Was 9 miesięcy temu jechała Brożka (w niedzielę podziw), 3 miechy temu waliła w Mirtrovicia (dzisiaj - zadowolenie) a 6 miesięcy temu wyrażała radość z przedłużenia przez Małeckiego kontraktu, dzisiaj jechanie po nim jak po burej suce.....
Pozdrawiam
Wiesz co, ok nie róbmy z tego skandalu. Gdyby coś takiego zrobił Mitrović, Palcić, czy inny Balaniuk nikt by nie robił afery.
Tak więc od dzisiaj traktujmy Małego na równi z wyżej wymienionymi, pasuje?
Odpowiedz cytując