Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25223
Stary 17.05.2018, 15:26
Cytat:
ashkeczup napisał:
Co do Małeckiego, to kogo interesuje ile on ma mentalnie lat? Jakby potrącił starszą panią na pasach, jak Hajto, to jego obrońca powiedziałby 'Panie sędzio, ale Patryk mentalnie ma 13 lat, dajcie mu na rok kuratora, a jak sie nie poprawi, to 2 lata poprawczaka'. Co za brednie... Fajnie, Wisła wiele mu zawdzięcza, ale on Wiśle wcale nie mniej. Resztki godności mógł zachować nie odwołując się od kary 5 tyś zł. 5 tyś, czyli? Z 3 dni kontraktu? Serio? Jakie wy macie argumenty? Przecież on nadal myśli, że jest najwybitniejszym piłkarzem tej ligi, pokrzywdzonym przez spisek, w którym zapewne brał udział Putin i żydomasoni.
Sorry a to co napisałeś (pogrubione przeze mnie) to są argumenty ? Twierdzisz, że Małecki ma 50 tys zł netto kontraktu ? (3 dni - 5 tys. x 10 = 50 tys zł) ? Robicie skandal z tego, że koleś się odwołał od kary tylko dlatego bo ma takie prawo
Co zaś do mentalności - niektórym piłkarzom konieczna jest pomoc psychologa z takich czy innych powodów, a pieprzenie o tym kto ile ma mentalnie lat można wsadzić w pewną część ciała....

Małecki odejdzie albo rozwiążą z nim kontrakt, i tyle. Nie rozumiem natomiast najeżdżania na gościa za pierdoły.... jak Tobie pracodawca z jakiegoś mniej lub bardziej durnego powodu nie wypłaci wynagrodzenia to po prostu powiesz - Ku chwale firmy panie prezesie ? Czy się odwołasz do sądu ?

Żebyśmy się zrozumieli - nie bronię Małeckiego - bronię tylko możności posiadania własnego zdania (wg mnie wypowiedź Małeckiego nie jest wyjęta z dupy tak w całości) oraz bronię możności korzystania ze swoich praw bez względu na to czy ma sie rację czy jej nie ma (kwestia odwołania od kary). Natomiast część z Was 9 miesięcy temu jechała Brożka (w niedzielę podziw), 3 miechy temu waliła w Mirtrovicia (dzisiaj - zadowolenie) a 6 miesięcy temu wyrażała radość z przedłużenia przez Małeckiego kontraktu, dzisiaj jechanie po nim jak po burej suce.....
Pozdrawiam
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując