s1mone napisał(a):

Wystarczająco dużo razy pokazał jakim jest człowiekiem, żeby mi zwisał i powiewał. I tyle w temacie.
|
Jakim jest człowiekiem? Zrobił wystarczająco dużo, tylko nie każdy o tym wie, żeby nikomu nie "zwisał i powiewał". Polecam poczytać o zmarłym niedawno Wiślaku - Januszu Adamczyku.
Co do Małego, to mam podobne zdanie jak funkykoval. Teraz chłop znowu pobłądził, co pewnie zakończy się jego rozstaniem z Wisłą. Szkoda.