Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25209
Stary 17.05.2018, 11:22
s1mone napisał(a):Wyświetl post

Wystarczająco dużo razy pokazał jakim jest człowiekiem, żeby mi zwisał i powiewał. I tyle w temacie.
Jakim jest człowiekiem? Zrobił wystarczająco dużo, tylko nie każdy o tym wie, żeby nikomu nie "zwisał i powiewał". Polecam poczytać o zmarłym niedawno Wiślaku - Januszu Adamczyku.

Co do Małego, to mam podobne zdanie jak funkykoval. Teraz chłop znowu pobłądził, co pewnie zakończy się jego rozstaniem z Wisłą. Szkoda.
Odpowiedz cytując