s1mone napisał(a):

No właśnie taki charakter. Ja generalnie nie cierpię takich ludzi.
Mówią jedno, robią drugie.
W żadnym wypadku nie będzie mi go żal.
Wystarczająco dużo razy pokazał jakim jest człowiekiem, żeby mi zwisał i powiewał. I tyle w temacie.
|
Szkoda strzepic ryja na twoj belkot.