Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25204
Stary 17.05.2018, 10:46
s1mone napisał(a):Wyświetl post
No właśnie taki charakter. Ja generalnie nie cierpię takich ludzi.

Mówią jedno, robią drugie.
W żadnym wypadku nie będzie mi go żal.

Wystarczająco dużo razy pokazał jakim jest człowiekiem, żeby mi zwisał i powiewał. I tyle w temacie.
Szkoda strzepic ryja na twoj belkot.
Odpowiedz cytując