wiesniak842 napisał(a):

|
Oprawy to chyba co mecz trzeba by bylo robic, zeby mieli sie czym zachwycac bo jakby obejrzeli ta kopanine to raz, ze sami by juz nie wrocili a dwa, ze odradzaliby kazdemu kogo znaja.
|
przecież żaden angol nie będzie tu dla Wisełki przyjeżdzać
