Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5662
Stary 17.05.2018, 09:23
Oprawy to chyba co mecz trzeba by bylo robic, zeby mieli sie czym zachwycac bo jakby obejrzeli ta kopanine to raz, ze sami by juz nie wrocili a dwa, ze odradzaliby kazdemu kogo znaja.
Odpowiedz cytując