Wyświetl pojedynczy post
TSWojtas
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2005
Skąd: NBZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5659
Stary 17.05.2018, 08:50
buczo1985 napisał(a):Wyświetl post
Zawsze jakiś grosz wpadnie, a i przy okazji o Wiśle usłyszą ludzie z innych stron świata. Teraz tylko szybka analiza kto w największej liczbie przyjeżdża do Krakowa i w jaki mniej więcej target wskoczy ta oferta. Zapewne wyspiarze wpadający na weekend, może jacyś ciekawscy Azjaci?
Czasem dorabiam w konkurencji naszego nowego partnera i najwięcej turystów jest z Anglii,Niemiec,Hiszpanii i Francji. Zazwyczaj przyjeżdżają w okolicach czwartku i wyjeżdżają w poniedziałek - najpóźniej wtorek. Obowiązkową jest wizyta w Oświęcimiu dla większości. Wieliczka na 2 miejscu. Myślę że jest miejsce w tym targecie na meczyki Wisły bo zwłaszcza Angole i Hiszpanie w rozmowach zawsze zajawieni na piłkę.


aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
Odpowiedz cytując