Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21528
Stary 16.05.2018, 21:18
Oczywiście, że D.Zagrzeb to nie jest klub, który będzie chciał zapłacić górę złota za Carlitosa tym bardziej, że Jozak wie o naszych kłopotach finansowych i zapewne będzie starał się to wykorzystać oferując niewiele.
Trzeba mieć nadzieję, że nadejdą zapytania od bogatszych klubów z nieco inną strategią działania.
@pomeran
Piłkarz (snajper, skrzydłowy albo 10, przecież niepotrzebny nam np. trzeci po ) bliski 11 w Dinamie Zagrzeb zarabia Twoim zdaniem ile? A ile i jak regularnie płaci Wisła?
Odpowiedz cytując