Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25202
Stary 16.05.2018, 20:08
Mały to ma taki charakter i tyle.Nic z tym nie zrobisz.

Jak idzie to jest zajebiscie,kiedyś to on rządził w szatni, i jezdził z Maaskantem na rowerze ,dziś wchodzi na 5 minut i dostaje zlewkę od Carlitosa.A ze ciezko mu sie z taką sytuacja pogodzić ,czuje lekką bezradność to tak reaguje,taki typ człowieka.Ale tez troche kurewsko sie zachował bo Wisła jest jedna,jako całość i powinien nawet sztucznie ale cieszyć z druzyną.

P.S wszystcy o Pawle o co tam u Piotrka?
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 16.05.2018 o godz. 20:14.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując