|
Mały to ma taki charakter i tyle.Nic z tym nie zrobisz.
Jak idzie to jest zajebiscie,kiedyś to on rządził w szatni, i jezdził z Maaskantem na rowerze ,dziś wchodzi na 5 minut i dostaje zlewkę od Carlitosa.A ze ciezko mu sie z taką sytuacja pogodzić ,czuje lekką bezradność to tak reaguje,taki typ człowieka.Ale tez troche kurewsko sie zachował bo Wisła jest jedna,jako całość i powinien nawet sztucznie ale cieszyć z druzyną.
P.S wszystcy o Pawle o co tam u Piotrka?
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 16.05.2018 o godz. 20:14.
|