Wyświetl pojedynczy post
Hives4
Banita
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21527
Stary 16.05.2018, 18:27
Prześledziłem historię transferów przychodzących Dinama. Jak już ściągają zawodników za kasę to do 2 milionów i celują w młodych. Zdarzali się i zawodnicy 26-28 lat za 1,5-2 mln, ale z lepszych klubów jak Leverkusen. 3 mln za 28 letniego zawodnika ze słabej ligi to byłoby dla nich coś nowego. Więc obawiam się, że jeśli o nich chodzi to jak się faktyczne pojawią z ofertą to zaczną od 1-1,5 mln i raczej więcej nie będą chcieli dać. No może max 2 mln, ale to jeśli mają problem z napastnikami i Mr. Skandaloza go super zareklamował. Trzeba raczej liczyć na inne kluby jeśli chodzi o większą kasę.
Odpowiedz cytując