EnzoKrk napisał(a):

|
Myśle ze jeśli sprzedamy Carlosa I Arsenica w tym oknie to wszelkie długi już zostaną spłacone .,, u od nowego sezonu będzie już dużo lepiej z wszystkim. Tak w ogóle to masz główny sponsor płaci jakaś premie za wejście do pucharów z tego co pamietam .. także jest progres.
|
Długi spłacą, ale z bieżącym funkcjonowaniem klubu dalej będzie tak sobie. Stare długi za stadion i tak nie były spłacane. Te 3,5-4 miliony za tych zawodników zwiększy tylko minimalnie siłę Wisły jeśli chodzi o możliwość namieszania w polskiej piłce. Jak trzeba sprzedawać, to trzeba, ale bez złudzeń.