|
Myśle ze jeśli sprzedamy Carlosa I Arsenica w tym oknie to wszelkie długi już zostaną spłacone .,, u od nowego sezonu będzie już dużo lepiej z wszystkim. Tak w ogóle to masz główny sponsor płaci jakaś premie za wejście do pucharów z tego co pamietam .. także jest progres.
|