Karherop napisał(a):

Nie wiem skąd ten pesymizm.
Mówienie że Wisła cokolwiek musi jest sporym nadużyciem. Co wiecej, ma prawie 3.5 miesiąca na sprzedanie Carlitosa. Uważam że bedziemy przebierali w ofertach i przy pierwszym zapytaniu nie będziemy nikogo całowali po rękach.
|
Być może masz dokładniejsze i bardziej aktualne informacje niż ja. Natomiast z tego co ja wiem, to jednak kasa jest potrzebna a raczej nie ma opcji, żeby wpłynęła z innego źródła niż przychody transferowe.
Nie chodzi mi o całowanie po rękach, bo jednak nie sprzedajemy Mitrovicia tylko Carlitosa
Uważam jednak że to nie jest tak, że Wisła nie musi. Tzn. nie musi go sprzedawać pierwszemu chętnemu ale jednak musi.
Zgadzam się z tym, że w takim klubie jak Dinamo Zagrzeb to większa kasa może się.pojawić po MŚ, więc tutaj szczególnie nie ma powodu do pośpiechu.
Generalnie - jeżeli wpłynie te 10 mln złotych do klubu to deal jest ok.
@EnzoKrk - oni odrzucili te oferty na etapie, kiedy VOO akurat był zakochany w Warszawie
