Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21510
Stary 16.05.2018, 12:26
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Ludzie, oczonśnijcie sie, przecież nie ma opcji wyciągnąć na niego ponad 3 baniek. 2.5 i całujemy rączki. 28 lat w tym roku, nigdzie wcześniej sobie nie poradził. Umiejętności ma i każdy to widzi, ale strona kupująca ma mocne argumenty na zbicie ceny- wyżej wymienione, pokazał się, ale w ogórkowej lidze, roczny kontrakt, a i Wisła takimi pieniędzmi nie pogardzi.
Taka prawda niestety. Po pierwsze kupujący wie, że sprzedawca jest na musiku.
Po drugie towar wcale nie taki świetny, bo i wiek i krótki kontrakt no i tak naprawdę jeden dobry sezon w karierze, w dodatku w lidze buraczanej.

Równowartość 10 mln złociszów to dla Wisły superopcja. Spłacenie zaległości wobec piłkarzy, dużej części długu wobec miasta i jeszcze z 300 tys euro na budżet transferowy zostanie...
Oby się udało.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując