Temat
:
Zabawy statystyką, czyli czy możliwe jest ...
Wyświetl pojedynczy post
Wiślak88
Member
Od: 03.2006
Offline
#
956
16.05.2018, 12:12
Mam tak samo. Jakoś o nasz wynik jestem dziwnie spokojny, ale jakoś nie ufam za bardzo w możliwości Jagi. Oczywiście nie przeceniam też Petry. Po prostu Jagiellonia jest dramatycznie słaba ostatnio u siebie.
Wiślak88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wiślak88
Znajdź inne posty napisane przez Wiślak88