|
Ja mam wątpliwości, czy nasi dadzą radę/czy będzie im się chciało. Ostatnio mentalnie nie dajemy rady wygrać przy ważnych meczach, gdzie trzeba się spiąć i w druga stronę, jeśli nie ma wygórowanych oczekiwań to dajemy radę.
Mam większe przekonanie co do Jagi. Ona sprosta zadaniu, co do nas mam wątpliwości.
Serce jedno, rozum drugie...
|