Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21498
Stary 16.05.2018, 09:53
Vinci napisał(a):Wyświetl post
Temat jego niedoszłego transferu był przez niego szczegółowo opisany w.lidze plus. Gdy jechał złożyć podpis w Cracovii sporo się działo. Do klubu wjechało CBŚ a Zieliński tracił pracę. O ile dobrze pamiętam te zdarzenia jakoś blisko siebie były i to wpłynęło że jednak do ostatecznych podpisów nie doszło. O żadnym strachu że strony zawodnika czy obaw o odpowiednie umiejętności nie było mowy. Kadzior ma papiery na granie,ale takich jak on co potem potoneli było sporo. Ma jeszcze sporo do udowodnienia i oby mu się to udało. Najlepiej za granicą i w kadrze. Byle nie kosztem Wisły

Lech uruchomił klauzule w jego kontrakcie i na 90% Kądzior będzie grał w Poznaniu w przyszłym sezonie
Odpowiedz cytując