|
Zaraz, ale czy ten projekt to nie jest fan-art jakiegoś internauty? On z tego samego szablonu atakuje stroje różnych drużyn, które ubierają różne marki, a wszystkie mają ten sam krój. Zmieniają się tylko logo producenta, herb klubu i kolory stroju. O czym tu gadać?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|