tomasz_19 napisał(a):

Patryk Szysz ( 20 lat ) - LP, Górnik Łęczna, 1 Liga
W tym sezonie 9 goli i 2 asysty
Kończy mu się kontrakt w czerwcu 2018 r.
Czy znowu musimy patrzeć jak np taki Piast czy inna Termalika biorą młodego zdolnego zawodnika z 1 Ligi a ten potem staje się gwiazdą ligi ?
Rok temu pisałem to samo o Damianie Kądziorze
Jak jego historia się potoczyła wszyscy wiedzą.
|
Problem w tym, ze jak taki gracz nastrzela cos w 1 lidze to pol ekstraklasy go chce. Cena idzie w górę, wynagrodzenie, prowizja dla menago. Chyba nie muszę pisać ile zespołów ma wiekszy budżet od nas?
Rok temu wszyscy chcieli Kadziora, nie tylko Ty
