Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1294
Stary 15.05.2018, 12:02
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Po co? 10znk
Po to zeby rywal mogl popelnic blad, wiele razy sie zdarzalo, ze przez wysoki pressing bramkarz mial problemy z wybijaniem pilki a obrona z jej przejeciem i w taki sposob tracilo sie duzo goli. Tak samo jak rywal idzie z pilka i ma duzo swobody bo nikt go nie atakuje tylko czeka nie wiadomo na co. Wiele spotkan niepotrzebnie przegrywalismy bo za duzo swobody rywal dostawal. Poza tym dzieki pressingowi moglibysmy miec wiecej strzelonych bramek i to nie tylko dzieki Carlitosowi
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 15.05.2018 o godz. 12:08.
Odpowiedz cytując