ashkeczup napisał(a):

Po to zeby rywal mogl popelnic blad, wiele razy sie zdarzalo, ze przez wysoki pressing bramkarz mial problemy z wybijaniem pilki a obrona z jej przejeciem i w taki sposob tracilo sie duzo goli. Tak samo jak rywal idzie z pilka i ma duzo swobody bo nikt go nie atakuje tylko czeka nie wiadomo na co. Wiele spotkan niepotrzebnie przegrywalismy bo za duzo swobody rywal dostawal. Poza tym dzieki pressingowi moglibysmy miec wiecej strzelonych bramek i to nie tylko dzieki Carlitosowi