@PSYCHOLTSW - dzięki za dobre słowo. Szanuję to, że uważasz, że takie problemy piłki (przynajmniej w polskim wydaniu) nie dotyczą, ale zobacz np. drużyny środka tabeli, które dostają się do górnej ósemki od początku podziału, Ruch, Termalica, Pogoń, w tym sezonie Zagłębie i Korona - ani już nie spadną, ani specjalnie nie awansują - siedem meczów i wakacje.
Jasne, nie odbieram nikomu ambicji ani sportowej woli zwycięstwa, ale analizując trochę przykładów twierdzenie, że "teoria jest zjebana" wydaje mi się ciut na wyrost.
Niemniej życzę Jadze i nam zwycięstwa.
