Wyświetl pojedynczy post
Maciek17
Senior Member
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#946
Stary 15.05.2018, 12:00
@PSYCHOLTSW - dzięki za dobre słowo. Szanuję to, że uważasz, że takie problemy piłki (przynajmniej w polskim wydaniu) nie dotyczą, ale zobacz np. drużyny środka tabeli, które dostają się do górnej ósemki od początku podziału, Ruch, Termalica, Pogoń, w tym sezonie Zagłębie i Korona - ani już nie spadną, ani specjalnie nie awansują - siedem meczów i wakacje.
Jasne, nie odbieram nikomu ambicji ani sportowej woli zwycięstwa, ale analizując trochę przykładów twierdzenie, że "teoria jest zjebana" wydaje mi się ciut na wyrost.

Niemniej życzę Jadze i nam zwycięstwa.
Powód: Literówka
Ostatnio edytowane przez Maciek17 : 15.05.2018 o godz. 12:01.
Odpowiedz cytując