Wyświetl pojedynczy post
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#943
Stary 15.05.2018, 11:09
Jak mieliśmy drużynę na LM, to nie było reformy Platiniego.
Jak mamy najlepsze wyniki w grupie mistrzowskiej, to nie ma podziału punktów
Odpowiedz cytując