Wyświetl pojedynczy post
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4869
Stary 15.05.2018, 10:58
enzo napisał(a):Wyświetl post
Mając tańsze koszulki, można zmieniać ich model np. co drugi sezon. Dzięki temu kibic chcący być na czasie też będzie chciał sprawnie nabyć nowszy model. I to wcale nie musi być przecież kibic, który na stadion w ogóle przychodzi. Co to za problem być na bieżąco, jeśli mieszka się obecnie gdzieś na północy kraju albo nawet dalej w Europie i w Krakowie bywa od wielkiego dzwonu?

No ale umówmy się: ceny takie jak za Adidasa na pewno nie zachęcają ludzi do robienia zakupów i fakt jest niezaprzeczalny: sprzedajemy tych koszulek zdecydowanie za mało. Ale tutaj, pomijając nawet cenę, znów wracamy do strony internetowej (sklepu online). Z tym że ten temat przerabialiśmy ostatnio już na forum, więc nie będę do tego wracał.
Adidas i Nike to zdecydowanie najwyższa półka jaka jest obecnie dostępna na rynku. Ceny po 500/300 zł to zdecydowanie za dużo jak na zwykłego zjadacza chleba. Postawienie na mniej sprawdzony produkt niczym nie ustępujący tym najlepszym, w cenie 199/149 może spokojnie sprawić podwojenie sprzedaży koszulek. Wisła przecież nie jest żydownią, Koroną czy też Pogonią, na których średnia frekwencja wynosi 4 tysięcy tylko na meczu mamy średnio te 10/11 tysięcy, więc zainteresowanie meczami jest to tańszymi koszulkami by nie było?
Odpowiedz cytując