Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#938
Stary 15.05.2018, 09:36
Wbrew miejscu mamy ogromne szanse na Puchary.
Płock mimo dobrej ostatnio postawy powinien wtopić z Jagą,która będzie grała u siebie "na full",mając dodatkowo na uwadze mecz Lecha z Legią,który będzie chciał odpłacić się wygraną przed własna publicznością za przegrane MP.
My jesteśmy obecnie bardziej na fali wznoszącej niż Górnik i tu upatruje szanse na wygraną 0:1 lub 1:2.
Jeszcze wtopa Legii z Lechem i weekend marzenie
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując