Hives4 napisał(a):

Oby Junco miał dalej farta co do transferów to będzie tylko lepiej Przed Junco bardzo słabo to wyglądało - Chrapek za nieco ponad milion, później rok przerwy, następnie Guzmic za milion, Jovic i Guerrier po 300 tysięcy... Od przyjścia Junco nie tylko ściągamy niezłych piłkarzy, ale wreszcie również na nich zarabiamy.
|
Guzmics nie kosztował nawet połowy z miliona
