Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21481
Stary 15.05.2018, 09:14
Hives4 napisał(a):Wyświetl post
Oby Junco miał dalej farta co do transferów to będzie tylko lepiej Przed Junco bardzo słabo to wyglądało - Chrapek za nieco ponad milion, później rok przerwy, następnie Guzmic za milion, Jovic i Guerrier po 300 tysięcy... Od przyjścia Junco nie tylko ściągamy niezłych piłkarzy, ale wreszcie również na nich zarabiamy.
Guzmics nie kosztował nawet połowy z miliona
Odpowiedz cytując